Dveře interiérové

Vnitřní dveře jsou naším hlavním sortimentem a díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout a technicky vyřešit téměř každý problém.

V naší nabídce naleznete dveře všech materiálů, výplní, provedení (otočné, posuvné do stěny, posuvné po stěně, celoskleněné, skládací, lamelové, dvoukřídlé, protipožární, jiné) a cenových kategorií. Spolupracujeme s firmami jako jsou Masonite, Sepos, Sapeli, Solodoor, Porta Doors, Invado, DRE a další.

Díky našim zkušenostem jsme schopni vyřešit i zdánlivě neřešitelné problémy a také nabídnout design dveří odpovídající Vašim představám.

Neváhejte nás kontakovat telefonicky, mailem nebo nejlépe navštívit naši vzorkovnu, kde se Vám budeme maximálně a individuálně věnovat.

V oblasti interiérových dveří působí, tak jako v jiných oborech, celá řada výrobců a dodavatelů. Jejich sortiment co do vzhledu bývá dosti podobný. Rozdíly se najdou až při pohledu na konkrétní dveře. Při porovnávání cen je vždy nutné se zaměřit na to, zda se porovnávají srovnatelné produkty. Z toho důvodu je nutné porovnávat nejen na jejich odstín a členění, ale také na povrchový materiál a konstrukci. Vnitřní  dveře se  dodávají s povrchovou úpravou fólie (kašír, dekor), lamino (CPL, HPL), nástřik RAL, dýha a masiv. Na základě zvoleného povrchu je možno vybírat z různých dekorů od napodobenin dřeva, přes masiv až po nástřik barvou RAL. Konstrukce dveří se skládá z rámu a výplně. Rám bývá zpravidla masivní, případně u levnějších variant dveří z MDF. Výplň dveřního křídla může být z papírové voštiny, MDF, dutinkové dřevotřísky, plné dřevotřískové desky nebo masivní laťovky. Jak typ povrchu, tak typ konstrukce s sebou nesou řadu užitných vlastností dveří. Typ povrchu nám umožní zvolit odolnost proti poškrábání a otěru dle požadavku zákazníka. Např. firma Sapeli, jako největší výrobce dveří v ČR ve svých technických údajích k nabízeným povrchů uvádí, že fólie výdrží dle ČSN EN 438 cca 40-50 otáček brusného kotouče než dojde k porušení povrchu dveří. Oproti tomu laminát CPL odolá 200-400 otáček. Proto je jasné, že pokud máte doma zvířecího mazlíčka, který se o dveře čas od času drábky opře, laminát je Vaše správná volba. Pokud je Vaší prioritou, aby dveře byly originál a dýchala z nich příroda, je pro Vás určena dýha s širokým výběrem dekorů a kombinací, případně masivní dveře. Co se týká výplně dveří, tak zde platí čím "plnější", tím větší hlukový útlum vám nabídnou. Zvukový útlum voštinových dveří se pohybuje okolo 24 dB, dutinková dřevotříska Vám nabídne již 30 dB a plná dřevotřísková deska dokonce 32 dB. Pokud dveře zvolíte se zvukově izolační výplní, tak je možno  dosahnout útlumu 37dB nebo u některých výrobců až 42dB.

Galerii našich realizaci si můžete prohlédnout zde.