Dveře vchodové

Vchodové dveře jsou samostatnou kapitolou v našem sortimentu. Nabízíme masivní vchodové dveře zavedeného ryze českého výrobce firmy Tredo.

Základní provedení jsou palubkové dveře doplněné o vnitřní izolaci (polystyren), těsnění a izolační dvojsklo. Tuto řadu dveří je možno osadit do ocelové i rámové zárubně.

Další variantou jsou kazetové dveře v normě ČSN o síle 52 mm, které dodáváme s těsněním a izolačním dvojsklem. Jedná se o dveře masivní z borovice nebo smrku, kde každá z kazet může být zamněna za skleněnou výplň a naopak. V případě, že se nepodaří vybrat dveře ze základní modelové řady, je možno po kozultaci s výrobcem dodat i jinak členěné dveře. Dveře ČSN 52 mm je možno, tak jako dveře palubkové, použít jak v nové rámové zárubni, tak i stávající kovové. Dveře je možno dodat s přídavným případně tříbodovým zámkem a dalšími doplňky.

Nejvyšší třídou vchodvých dveří, co se týká tepelného a užitného komfortu, jsou dveře řady EURO 68 a 78, které jsou rámové konstrukce se sendvičovou kazetou, která je opatřena masivním obalem a PUR výplní. Tloušťka výplně se pohybuje od 24 do 42 mm. Dveře EURO 68 a 78 dodáváme pouze společně s odpovídající rámovou zárubní, hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem a pětibodým zámkem, který vynikajícím způsobem doplní těsnost a bezpečnost dveří.

Vchodové dveře

 Nejbojte se na nás obrátit a využít naši odbornou konzultaci ZDARMA.