Stavební pouzdra

Stavební pouzdra pro posuvné dveře do pouzdra jsou ideálním řešením, jak jednoduše a rychle připravit ve stěně otvor pro posuvné dveře a již v době hrubé stavby vědět, že až příijde na řadu montáž dveří neobjeví se nečekané překvapení se špatnou připraveností.

Naše firma dodává stavební pouzdra od firem Eclisse a JAP. Oba tito výrobci jsou špičkou ve svém oboru a na jejich výrobky máme jen ty nejlepší reference.

Pokud budete při osazování pouzdra postupovat přesně dle přiložených návodů nemůžete udělat chybu. Důležité je při pořizovaní pouzdra zvážit, jak velké požadujete dveře a zda budou prosklené či nikoliv. Je ovšem možné použít pouzdro s šířkou otvoru (kapsy) na prosklené dveře, ale pak použít dveře plné. POZOR obráceně to nelze.

Ke stavebním pouzdrům lze přiobjednat řadu příslušenství, které ještě zvýší komfort jejich používání. Jedna se například o tichý doraz dveří, dotah dveří, samozavíraní, synhronizace zavírání/otvírání dvoukřídlích dveří nebo dokonce elektrická motorizace otvírání/zavírání dveří.